Otevřená setkání

Meditace nás uvádí do kontaktu s něčím, co je větší než my sami. Můžeme díky ní vnímat propojení se vším živým, vnímat sami sebe jako součást celku. A proto se praxi meditace také tak daří ve skupině a je pro ni důležité společenství, společná praxe v tichu a vzájemné doprovázení se po cestě.

Pravidelná setkávání jsou tu pro nás všechny, kteří se vydáváme na cestu meditace, cestu přítomnosti a vnitřního ticha a kterým dělá dobře jít po cestě společně a zároveň každý sám za sebe.

večerní setkání

pondělí

31. ledna –  přijetí

14. února – meditace laskavosti

7. března –  práce s tím, co je náročné

21. března – sebepřijetí

…další termíny se budou průběžně objevovat

Od 19:00 do 20:30
Online přes Zoom

Je možné se zúčastnit kteréhokoli setkání nebo také všech. Setkání tvoří 2 nebo 3 bloky meditace vsedě (20–40 min) střídané meditací v chůzi. První meditace je vedená, ostatní probíhají v tichu. Součástí večera bude i krátká inspirace, podnět k praxi. Během večerů nebude prostor pro sdílení nebo otázky. Je možné, že strukturu večerů časem trochu upravím tak, aby vyhovovala našim potřebám.

Dny v přítomnosti

sobota
19. února od 10:00 do 16:00
Online přes Zoom

Jedná se o celodenní setkání, která jsou součástí 8 týdenních nebo 6 týdenních kurzů a která jsou otevřená i pro absolventy kurzů. 

PŘIHLAŠOVÁNÍ A PLATBA

Pokud byste se chtěli k setkáním připojit, pošlete mi e-mail na simon@vnitrniprostor.cz nebo se ozvěte prostřednictvím formuláře níže na stránce.

Příspěvek za jednotlivé večery nebo celodenní setkání je dobrovolný. Dobrovolný příspěvěk je příležitostí k tomu utvářet tato setkání společně. Můžete dát tolik, aby vám to dělalo radost! ?

Příspěvky můžete posílat na účet: 2801382239/2010

Přihlásit se na setkání

4 + 14 =