INDIVIDUální doprovázení

Individuální setkání jsou prostorem, kde je možné pracovat s vaším konkrétním tématem nebo zakázkou. Nejčastěji se v rámci individuálního doprovázení věnujeme hledání vlastní životní cesty, rozvíjení laskavosti vůči sobě samému (sebelásce) nebo práci se stresem.

Další variantou pak může být individuální doprovázení v meditační praxi, tedy konzultace zkušeností s meditací, a tím, jak pokračovat dál a jak všímavost začleňovat do každodennosti. 

Individuálně je také možné projít obsah standardních kurzů mindfulness (MBSR, Mindfulness-Based Stress Reduction, nebo MBCL, Mindfulness-Based Compassionate Living), pokud vám nevyhovují vypsané termíny nebo z jakéhokoli důvodu nechcete kurz absolvovat ve skupině.

Pokud mindfulness učíte, mohu také nabídnout supervizi, prostor pro reflexi toho, co a jak učíte.

A nebo možná jenom máte chuť se potkat 😉

Cílem individuálních setkání je rozvíjení všímavosti a zaměřování pozornosti na nejrůznější aspekty naší zkušenosti a našeho života, hledání cest, jak vnést více přítomnosti a pozornosti do běžného dne a do našich vztahů a jak žít s větším uvolněním, radostí a vděčností.

Někdy se potkáme jednou, jindy pětkrát, jindy třeba pravidelně celý rok.

První setkání slouží k tomu, abychom si domluvili, jakou podobu a délku bude mít naše společná cesta. K tomu je důležité vědět, jaká jsou vaše očekávání, jaké zkušenosti již máte a co se chcete naučit, abychom tak mohli zvolit vhodný přístup.

Cena 1400 Kč za 60 minut setkání.

Setkání probíhají online, přes ZOOM.

 

Šimon grimmich, výcviky

* 2021–?, terapeutický výcvik v procesově orientované práci
* 2021, výcvik v MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy), v německém Institut für Achtsamkeit.
* 2018–2021, kurz psychospirituálního hledání Hledat najít pustit, vedený psychoterapeutkou a učitelkou meditace Jitkou Vodňanskou 
* 2018–2019, výcvik v MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living) v německém Institut für Achtsamkeit. 
* 2016–2018, výcvik v MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction) v německém Institut für Achtsamkeit.

 

 

Kontaktujte mě

9 + 4 =