Laskavější k sobě
Prodloužený víkend s jógou a meditací

Chtěli byste se se zastavit a nadechnout?

Laskavost, vstřícnost, přátelský, přijímající a podporující postoj k sobě je důležitým předpokladem zdravého a plného rozvoje naší osobnosti a nezbytným předpokladem k tomu, abychom doopravdy mohli mít rádi i druhé .

Dobrá zpráva je, že přátelský a laskavý postoj je schopnost, kterou je možné se učit, rozvíjet a prohlubovat.

Dopřejte si čas na sebe, načerpejte energii a novou inspiraci a pojeďte s námi na samotu Beránkova Mlýna na Vysočině. Během prodlouženého víkendu se budeme věnovat józe, meditaci všímavosti, práci s dechem a práci s emocemi. Zažijeme také kakaovou ceremonii na otevření srdce s kakaem z Kostariky. Program vytváří promyšlený celek, díky kterému bude možné se zastavit, zklidnit a laskavě se spojit se svým tělem a vnitřními prožitky. Pobyt může být dobrým zastavením a restartem po náročném roku v lockdownu. Zároveň také získáte větší nadhled, a možná i odpovědi na své aktuální otázky nebo témata.

Během pobytu…

  • Osvojíte si základy meditace a mindfulness nebo prohloubíte svou stávající praxi

  • Naučíte se, jak lépe přenést všímavost do každodenního života

  • Příjemně protáhnete a posílíte tělo během lekcí jógy

  • Naučíte se, jak pracovat s dechem ke zdraví těla a mysli

  • Zažijete kakaovou ceremonii s léčivým kakaem z Kostariky

  • Budete mít prostor na individuální rozhovory s lektory

  • Budete mít čas na sebe a na procházky

  • Součástí pobytu bude také karma jóga, trochu práce na zahradě, díky které bude místo dál vzkvétat

  • Potkáte nové, podobně laděné lidi

rámcový PROGRAM

7:45 – 9:15 jóga

9:15 snídaně

10:30 – 13:00 workshop meditace a mindfulness

13:00 – 16:00 oběd a volný čas

16:00 – 17:30 workshop/jemná jóga 

18:30 večeře

Večerní program nebo volno

O KAKAOVÉ CEREMONII

Kakaová ceremonie kombinuje přípravu a pití kakaa, s meditací a tancem. Tereza propadla kouzlu kakau při své roční cestě po Střední Americe, kde se účastnila mnoha kakaových ceremonií. Raw kakao je superpotravina a působí blahodárně na tělo, mysl i duši. Kakao otevírá srdce a zároveň uzemňuje a stabilizuje. S uzemněním pocítíte více jistoty v sami sebe a v život jako takový. Obzvláště silná je kakaová ceremonie v přírodě, kdy naplno můžete prožít spojení s přírodou. Mimoto, kakao uvolňuje hormony štěstí (serotonin, dopamin) a působí antidepresivně, a tak vyvolává pocity spokojenosti, lásky, vděčnosti.

 

prodloužený VÍKEND
S JÓGOU A MEDITACÍ

Termín: od 18. do 21. srpna 2022
čtvrtek 17.00 až neděle 15.00
Lektoři: 
Tereza Hausmanová a Šimon Grimmich
Místo: Beránkův Mlýn, Dvorecko 5, Bohdaneč (1 hodinu od Prahy, 2 hodiny z Brna)

Praktické informace

Pro koho
Pro všechny se zájmem o vnitřní ztišení a práci na sobě. Předchozí zkušenost s jógou a mindfulness meditacemi není nijak nutná. Pokud naopak zkušenosti máte, prodloužený víkend pro vás může být dobrou příležitostí k prohloubení vlastní praxe a k tomu být delší čas tady a teď 😉

Ubytování a strava

Ubytováni budeme v Beránkově Mlýně, v místě speciálně vytvořeném pro relaxaci a osobní rozvoj. Mlýn je obklopen pouze lesy, loukami a potůčkem, nejbližší vesnice je vzdálena 2 km. Ubytování je ve sdílených pokojích po 3-4. Je to jednoduché, ale útulné ubytování.

Je zajištěna domácí, výborná, čerstvá a ve většině případu bio vegetariánská strava ve formě plné penze. V případě dietních omezení (alergie na lepek, mléko, atp.) mi prosím dejte vědět v přihlášce.

Doprava
Doprava po vlastní ose, propojíme vás, abyste mohli případně cestovat společně.

Cena

6500 Kč – zvýhodněná cena při přihlášení a zaplacení zálohy do 15. května 2022

7500 Kč – standardní cena po 15. květnu 2022

(3000 Kč za ubytování, plnou penzi a pronájem sálu + 3900/3500 Kč program vč. kakaové ceremonie a organizace. Ubytování a zbylá částka kurzovného bude k doplacení v hotovosti na místě.)

Pobyt začne ve čtvrtek 18.15 lekcí jógy a skončí v neděli obědem.

Počet míst je omezen na 10 účastníků. Prosím zaregistrujte se vyplněním formuláře níže. Poté obdržíte informace s platbou zálohy (2000 Kč) a informacím k pobytu. Více informací k platebním a storno podmínkám najdete zde.

Pokud se prodloužený víkend nebude moct uskutečnit z důvodu vládních nařízeních, záloha za pobyt vám bude vrácena v plné výši.

 

Přihláška na Pobyt laskavější k sobě

14 + 7 =