Kurzy a workshopy na míru
pro firmy, neziskovky, školy…

Každé prostředí je jiné, má jinou kultury a potýká se s jinými výzvami,
proto nabízím jednorázové workshopy, které mohou sloužit jako ochutnávka nebo uvedení do mindfulness, kurzy mindfulness na míru odpovídající vaším potřebám a možnostem nebo individuální kurzy pro jednotlivce.

Před začátkem spolupráce je třeba se zamyslet, co by mělo být cílem naší spolupráce. Podle toho je pak možné navrhnout nejvhodnější varianty, jak mindfulness vnést do prostředí firmy, školy nebo neziskové organizace. Může jít o pravidelná setkání, celodenní workshop nebo jen dvouhodinové úvodní představení mindfulness.

Mindfulness chápu jako určitý prostředek, jak vnést do pracovního prostředí více uvědomění, pozornosti a uvolnění a zároveň také pozitivních kvalit jako je spokojenost, radost nebo vděčnost. Mindfulness tak může být cestou, jak se právě v pracovním prostředí věnovat takovým tématům jako je smysluplnost a přesah. Mindfulness tak může přispět nejen ke snížení stresu, větší všímavosti ve vztazích, ale také k objevování nových možností, k větší kreativitě a k proměně prostředí v místo spolupráce a smysluplné seberealizace.

Kurzy na míru také mohou probíhat v angličtině, v němčině nebo ve francouzštině.

Napište mi nebo mi můžete zavolat na 606 131 265, abychom se domluvili, jak by mohla spolupráce probíhat.

Mgr. Šimon Grimmich
tel.: 606 131 265

Více o mně.

Nezávazná poptávka

1 + 4 =

Individuální setkání
mindfulness a meditace

Pokud se vám nehodí termíny kurzů nebo máte nepravidelný harmonogram, nabízím individuální kurzy, během nichž je možné možné projít obsah standardních kurzů (MBSR), zpravidla 9 setkání na 90 minut nebo připravit kurz na míru, který se zaměří na zvolená témata nebo dovednosti.

Další variantou pak mohou být individuální doprovázení v meditační praxi, tedy konzultace zkušeností s meditací, a tím, jak pokračovat dál a jak všímavost začleňovat do každodennosti. Přestože osobní setkání v tomto případě považuji za nesmysluplnější, jednotlivá setkání mohou probíhat rovněž po Skypu nebo po telefonu.

Cílem individuálních setkání není terapie, nýbrž rozvíjení všímavosti a zaměřování pozornosti na nejrůznější aspekty naší zkušenosti a našeho života, hledání cest, jak vnést více přítomnosti a pozornosti do běžného dne a do našich vztahů a jak žít s větším uvolněním, radostí a vděčností.

Cena individuálních setkání se odvíjí od počtu, délky a podoby setkávání. Záleží tedy na domluvě.

Kontaktujte mě

15 + 4 =