Plynutí 

KLID DŮVĚRA RADOST

4 večerní setkání

od 20. dubna do 11. května, vždy pondělí od 18.30 do 20.00

  • jak důvěřovat životu a tomu, kde právě teď jsme
  • jak se nechávat vést tím, co nás oslovuje, co nás volá a co nás přitahuje
  • jak více plynout, pouštět a dělat prostor tomu, co je opravdu důležité
  • jak nacházet radost a klid v přítomném okamžiku

 

Jednotlivá setkání poplynou podle témat a potřeb skupiny. Můžete se těšit na meditace, mindfulness, imaginace, poradní kruh, tvořivé aktivity, tématické domácí procházky, sdílení a další. Nedílnou součástí plynutí budou také podněty a inspirace k praxi mezi jednotlivými setkáními. Setkání budou probíhat on-line prostřednictvím aplikace ZOOM.

 

Termín a čas:

4 večerních setkání
od 20. dubna do 11. května, vždy pondělí od 18.30 do 20.00

Cena:

1200 Kč
Neradi bychom, aby finance byly překážkou, pokud máte o kurz zájem a je mimo vaše možnosti, kontaktujte nás.

 

O NÁS

Helena Kosková
Lektorka, terapeutka, zahradnice
Věnuji se vzdělávání, facilitaci skupinových procesů a poradních kruhů, provázení krajinou a moderování tradičních svátků i současných rituálů v rámci platformy Natural Spirit. Vystudovala jsem sociologii a sociální práci a absolvovala psychoterapeutický výcvik Pesso-Boyden System Psychomotor. Inspiraci čerpám z pozorování přírodních cyklů na poutích i v zahradách a z naslouchání příběhům v kruzích.
Více viz www.naturalspirit.cz

Šimon Grimmich
Učitel meditace a mindfulness, instruktor Prázdninové školy Lipnice
Meditaci se věnuji od roku 2009, absolvoval jsem řadu ústraní v ČR i v zahraničí a výcvik pro učitele meditace všímavosti (MBSR a MBCL) v Německu pod vedením Institut für Achtsamkeit. V rámci doktorandského studia filosofie a religionistiky na FF UK zkoumám tradiční a moderní pojetí meditace. Pracuji jako překladatel. Fascinuje mne vztah mezi poezií, uměním, přítomností a všímavostí. Tyto elementy vnáším i do zážitkových kurzů, které lektoruji.